Монтаж і установка мансардних вікон

Мансардні вікна Roto постачаються з уже встановленими на заводі до коробки вікна монтажними кутиками.Таким чином, мансардне вікно Roto повністю готове до встановлювання в покрівлю відразу після розпаковування. Монтажникові необхідно лише обрати спосіб установки.

 

Існує два способи установки: 1. Установка вікна в підготований отвір, не знімаючи стулки (рекомендується). 2. Рама вікна встановлюється окремо від стулки. Стулка вікна встановлюється пізніше.

Вибір способу установки залежить від декількох факторів: серія і розмір вікна, що встановлюють; наявність вільного робочого простору; кількість монтажників. Мансардні вікна Roto підвищеною віссю повороту стулки Designo R7 і з двома осями повороту стулки Dеsigno R 8, завдяки збільшеному вільному простору при відкритому вікні у порівнянні з вікнами з центральною віссю повороту, дозволяють зручно виконувати всі роботи без необхідності демонтажу стулки, що в результаті дає нам точне регулювання і встановлення рами вікна (рис.16)

 

Також необхідно звернути увагу на проміжки між коробкою і стулкою вікна. Якщо існують горизонтальні перекоси (рис.16), то їх слід усунути за допомогою ступінчатого клину, що додається до вікна, встановлюючи його на потрібний кронштейн і підбираючи розмір ступені в залежності від розміру перекосу. Пересуваючи відповідно верхню частину коробки ліворуч або праворуч, в залежності від перекосу, ми вирівнюємо вертикальні проміжки. Після правильного регулювання всього вікна можна прикрутити верхні кутики.

Установлення окладу (рис. 22, 21)

 

 

Підведення окладу до вікна здійснюється з використанням еластичного ущільнювача з EPDM- каучуку, встановленого по периметру рами вікна. Трохи піднявши ущільнювач, спочатку встановлюють нижню частину окладу, закріплюючи його за допомогою кліпс до рами у вікнах Designo R8/R6 (рис.22), а у варіанті з вікнами Designo R7/R4 (рис.21), прикручуючи до рами вікна всього двома саморізами. Елементи верхньої і бокової частин окладу також монтуються під ущільнювач вікна. Вищевказана технологія допомагає уникати проникнення вологи всередину деревини в місцях кріплення саморізів. Таке рішення стало можливим завдяки використанню міцного ущільнювача з EPDM-каучуку, який щільно фіксує оклад по всьому периметру віконної конструкції.

Далі оклад кріпиться до обрешітки за допомогою клямерів і цвяхів, що додаються в комплекті. Потрібно слідкувати за тим, щоб край водовідвідного жолоба по боках окладу не був сплющеним. Елементи окладу не можуть виступати за розміри рами і спричиняти деформацію ущільнювача.