Як зберегти тепло в приміщенні – правильно обираємо вікна для вашої марсарди

Однією з найбільш важливих у сучасному світі є проблема енергозбереження, тобто раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів. Сьогодні, у зв’язку з постійним підвищенням цін на електроенергію, газ і комунальні послуги, енергозбереження в побуті є найбільш актуальним.

Детальніше
Гарантія Roto

Незалежно від претензій, на які замовник має право згідно із законодавством, і які не обмежені даною гарантією, надаємо кінцевим споживачам продуктів компанії Roto

Детальніше
Вікно Roto Q – унікальна технологія монтажу з ліцензією на «клік»!

Можна більше не хвилюватися за якість монтажу свого нового мансардного вікна. Вікно Roto Q – забезпечить безпомилковість монтажу будь-якого покрівельника. Як? Розповімо докладно.

Детальніше
Вибір Вікна. Частина 2. Ламінація, склопакет, оклад – основи комфорту у Вашій мансарді

Мансардне вікно – складна конструкція. Тому його вибір, визначення місця встановлення і монтаж краще довірити професіоналам. Ми ж звернемо Вашу увагу на основні особливості і характеристики мансардних вікон, які Вам корисно буде знати.

У другій частині ми розповімо про те, як правильно вибрати матеріал, склопакет і оклад для Вашого мансардного вікна.

Детальніше
Вибір вікна. Частина 1. Як правильно вибрати модель мансардного вікна?

«Нехай буде світло!» - вигукнули Ви, задумавши переробити простір під дахом Вашого будинку, перетворивши його з похмурого і безлюдного у світлий і жилий. Вирішити проблему освітлення мансардного поверху і комфортного проживання в ньому Вам допоможуть сучасні мансардні вікна. Потрібно лише зрозуміти, як правильно вибрати надійне вікно, щоб воно підійшло саме Вам.

У першій частині ми розповімо про те, як організувати максимальну освітлення мансарди і про те, які моделі вікон представлені в Україні.

Детальніше