• Рус
 • Укр
 • Потрійний захист! Інноваційне мансардне вікно R79

  Мансардні вікна – одна із найважливіших складових будь-якого мансардного приміщення. Відсутність вуличного шуму, сонячне світло, свіже повітря, гарні краєвиди з висоти, а також (що зараз найбільш важливо) збереження тепла в будинку – все це допомагають забезпечити такі вікна. Сьогодні на будівельному ринку з’явилися інноваційні моделі мансардних вікон, виготовлені з використанням перш за все енергозберігаючих сучасних технологій.

  Слід відмітити, що енергоефективність у минулому 2018 і в нинішньому 2019 році була й буде провідним трендом серед усіх типів вікон, і мансардних зокрема. Звідси – особлива увага покупців до мансардних вікон, які відповідають високим стандартам енергозбереження, і,  в першу чергу, звичайно ж, до вікон з двокамерними склопакетами.

  В асортименті  німецької компанії Roto завжди були і є моделі з двокамерною конструкцією склопакета. Вони мають високі показники енергозбереження і затребувані перш за все при будівництві енергоефективних і пасивних будинків.

  Конструктори та інженери німецької компанії Roto, знаючи ситуацію, що склалася на ринках Європи, з урахуванням тренду на енергоефективність, на початку 2018 року представили інноваційну модель вікна з двокамерним склопакетом – R79. Це вікно було створене на базі вже існуючої моделі R7, яка багато років займала провідні позиції в рейтингах споживчого попиту на мансардні вікна. Нова модель, до того ж, є ще й ексклюзивною, оскільки вісь відкривання стулки піднята на ¾  від висоти вікна – по-перше, подібного немає в жодній конструкції вікон інших торгових марок, а по-друге,такий тип відкривання робить вікно найбільш комфортним і безпечним для користувача. При відкритому робочому положенні вікна людина навіть вища середнього зросту може вільно, не пригинаючись і не побоюючись ударитися головою об стулку, як це буває зі стандартними моделями з центрально-поворотною стулкою, підійти до відкритого вікна.

  В інноваційній моделі вікна R79 замість однокамерного склопакета (як у звичайному вікні R75) встановлено двокамерний енергозберігаючий склопакет, всередину якого закачаний інертний газ криптон (в однокамерному – аргон).

  Зовнішнє скло – загартоване (ESG), розбити його дуже складно, і гарантія на такий пакет від виробника, німецької компанії Roto, складає 15 років. Основний меседж  вікна R79 – «потрійний захист», що передбачає наявність:

  • Двокамерного склопакета з криптоном, коефіцієнт теплопередачі якого Ug(glass-склопакет) = 0,7Bт/(м2∙К), практично такий самий, як у дорогих моделях Roto з двокамерним склопакетом( аргон);

  • Термоізоляційного блоку WD, встановленого прямо на заводі по периметру рами вікна і виготовленого зі спіненого поліпропілену чорного кольору товщиною 30 мм, який захищає всю глибину рами. Це найбільш важливо при монтажі, коли вікно можна встановити в товщину «покрівельного пирога», абсолютно не побоюючись промерзання взимку. Крім того, наявність такого термоблоку більш ніж на 15% збільшує термоізоляційні властивості вікна, а також температуру повітря всередині мансарди біля встановленого вікна - на цілих  5°С;

  • Пароізоляційного фартуха, який являє собою пароізоляційну мембрану, встановлену також у заводських умовах по всьому периметру рами вікна. Він чудово захищає вікно від вологи.

            

  Наявність такого потрійного захисту у вікна  R79 забезпечує загальний коефіцієнт теплопередачі всієї конструкції вікна Uw(window-вікно) = 1,1 Bт/(м2*К), що відповідає вимогам для енергоефективних будинків. Отже, мети, яку ставили перед собою німецькі конструктори, досягнуто: вікно R79 відповідає всім найвищим стандартам енергозбереження і при цьому для потенційних покупців є набагато привабливішим за ціною – коштує дешевше від аналогів з двокамерними склопакетами в дорогому сегменті Roto/Рremium!


  Інші виробники мансардних вікон, як і Roto, також спробували здешевити вікна із двокамерними склопакетами, створивши нові моделі на базі недорогого вікна сегменту Standard. Але всі вони мають центрально-поворотний тип відкривання стулки, таким чином, у порівнянні з вікном R79, значно програють йому як у комфорті, так і в безпеці для користувача цим вікном.

  Інноваційне вікно R79 належить до серії вікон Roto/Designo і позиціонується в сегменті «medium», вищому за класом від вікон Standard. Виготовляється така модель як у дереві, так і з профілів ПВХ. До речі, подібні вікна інших виробників зроблені лише з дерева.

            

  Перевага моделі R79 перед вікнами конкурентів полягає в тому, що в ній є всі ті ж конструкторські розробки, що і в інших вікнах серії Roto/Designo, зокрема:

  • Унікальна регульована фурнітура, що дозволяє без необхідності демонтажу вікна (на відміну від вікон інших виробників) регулювати проміжки між стулкою і рамою, якщо виникає така необхідність, а також відкривати вікно кожної моделі в будь-якому положенні, не побоюючись, що стулка зачиниться, і вибирати комфортне лише для вас зусилля відкривання вікна;

  • Зовнішні накладки на вікні встановлюються й закріплюються за допомогою спеціальних прихованих кріплень шляхом защіпання, на відміну від вікон інших виробників – на них такі накладки кріпляться звичайними саморізами, які завдають серйозної шкоди вікнам, зробленим із дерева.

  • Наявність в конструкції вікна термоізоляційного блоку WD з пароізоляційною мембраною, що значно підвищує термо та гідроізоляційні властивості всієї конструкції мансардного вікна.

  • Піднята на ¾ вісь відкривання віконної стулки, що робить вікно більш комфортним та безпечним для користувача.

  Мансардне вікно R79 з двокамерним склопакетом, чудовими параметрами енергоефективності й унікальними функціональними характеристиками сьогодні доступне для всіх покупців України.