• Рус
 • Укр
 • Які вікна вибрати в будинок на мансарду

  У нас можна купити мансардні пластикові вікна Roto (Німеччина). Для виготовлення концерн Рото використовує ПВХ профіль REHAU, а це найкраще що є на ринку профілів для пластикових вікон. Головне призначення ПВХ вікон для мансарди — це установка в приміщеннях з підвищеною вологістю і значними перепадами температури. Це кухні, санвузли, душові і т.д. Але і в звичайних приміщеннях пластикові мансардні вікна Roto прекрасно себе зарекомендували. У них є свої переваги:

  • не потребують просочення і нанесенні лакових покриттів;
  • білий колір краще підходить для світлих інтер'єрів.

  Відмінності і особливості мансардних пластикових вікон

  Мансардні вікна Roto – це зовсім інший рівень міцності і складності в порівнянні з фасадними. Вони встановлюються під тим же кутом що і скат даху і приймають на себе той же обсяг атмосферних впливів що і покрівля. А значить пластикові мансардні вікна витримують будь-який град, вітер, сніг та інше. На малюнку нижче показаний один з варіантів установки пластикового вікна для мансарди. Зверніть увагу, що рукоятка повинна бути розташована на зручному рівні.

  На цьому малюнку ніщо не заважає підійти до вікна тому купити пластикове мансардне вікно з нижнім розташуванням рукоятки оптимально.

  Також потрібно звернути увагу на тип відкривання вікна, найбільш комфортною в даному випадку будуть моделі R7 і R8, експлуатація яких буде найбільш комфортною при розміщенні вікна на такій висоті.

  Але якщо під вікном планується встановити стіл або диван, а кут ската покрівлі більш пологий ніж на малюнку вище, то краще купити вікно мансардне пластикове з верхнім розташуванням рукояті. У модельному ряду Рото це серія мансардних вікон RotoQ. Для підбору конкретної моделі телефонуйте або пишіть в онлайн чат.

  Перш ніж купити мансардне пластикове вікно необхідно ознайомиться з усіма перевагами і недоліками, а також нюансами монтажу. Звичайно для глибокого вивчення знадобиться дуже багато часу, але ми постараємося коротко викласти найважливіше що потрібно знати про пластикові мансардних вікнах.

  Отже, ми вже знаємо, що мансардне вікно Roto набагато міцніше, але при цьому дорожче звичайного, пройдемося по ключових відмінностях докладніше:

  1. Через мансардне вікно потрапляє більше світла, до + 45% в порівнянні з фасадним. Це означає, що для освітлення мансарди досить 10% скління від корисної житлоплощі. Наприклад, для кімнати площею 15 м2 - досить скління 1,5 м2.
  2. Зовнішнє скло мансардних вікон загартоване і набагато міцніше в порівнянні зі звичайними. Склопакет і рама пластикового мансардного вікна витримують не тільки будь-який град і негоду, але і удар від падіння вантажу масою 50 кг. Врахуйте, що максимальний 5-й клас стійкості до злому (падіння 50 кг з висоти 95 см) найчастіше мають саме пластикові мансардні вікна.
  3. Усередині склопакета аргон або криптон. Ці інертні гази мають значно нижчі показники теплопровідності ніж звичайне повітря і саме тому забезпечують найкращі показники збереження тепла (особливо криптон). За рахунок цього виникає так званий ефект теплового заломлення, за рахунок якого навіть однокамерний склопакет мансардного пластикового вікна перевершує вакуумні двокамерні склопакети.
  4. Крім самого вікна Roto потрібно буде вибрати і купити гідроізолюючий оклад. Це набір елементів, які збираються навколо віконного отвору і заводяться під дахове покриття зверху і з боків. А в нижній частині прорізу навпаки оклад має фартух, який кріпитися з нахлестом поверх покрівельного покриття. Вся конструкція забезпечує герметичність. Велика частина дощової води огинає віконний отвір з боків, а та частина води що падає прямо на скло стікає через нижню частину окладу і потім збирається в жолоби водостічної системи.

  Для кожного мансардного пластикового вікна можна вибрати і замовити як мінімум три різновиди гідроізоляційних окладів:

   • для плоскої покрівлі (бітумна черепиця, фальц з металу, сланцева плитка);
   • для профільованої покрівлі з висотою хвилі до 50 мм (металочерепиця, натуральна або цементно-піщана черепиця);
   • для високопрофільних покрівельних матеріалів на зразок покрівельного профнастилу марки ПК з висотою хвилі від 45 до 90 мм.
  1. Спосіб відкриття, розташування рукояті і наявність електроприводу. Найпоширеніший варіант — це центральна вісь відкриття мансардного пластикового вікна. Це надійно, просто, стулка ідеально збалансована, навантаження на фурнітуру мінімальне. Також можна замовити мансардне вікно Roto з електроприводом для установки на великій висоті або у важкодоступних місцях. Вікна RotoTronic доступні тільки в моделях з центральною віссю відкривання, а саме R4 і R6.

  Але є у центрально-поворотної системи і суттєві недоліки:

  • стулка займає багато місця в отворі і огляд недостатньо хороший, в порівнянні з іншими типами відкривання;
  • верхня стулка при відкритті виявляється всередині приміщення і якщо вікно встановлене на невеликій висоті і не дуже глибоко заховане у відкосі є ризик зачепити стулку головою.

  Тому були розроблені і інші способи відкривання, які вирішують це питання:

  • піднесена на 3/4 вісь відкриття вільний просвіт набагато більший, і верхню частину стулки зачепити нереально;
  • комбінована вісь - дає можливість відкинути стулку по верхній осі рами - це повністю відкритий отвір;
  • бічна вісь відкриття - це мансардні люки з ПВХ профілю, основна перевага яких — зручний вихід на дах.

  Які мансардні пластикові вікна можна купити через нашу дилерську мережу

  Пластикові вікна ROTO (Німеччина) — це вироби преміум класу за якістю. У них продумана кожна дрібниця, а також проста і прозора гарантія в 15 років, без будь-яких застережень, на кшталт обов'язкової установки сертифікованим монтажником або покупки певної деталі для отримання обіцяного терміну гарантії.

  Також цікава фірмова особливість компанії — це регульована фурнітура, яка дозволяє зміщувати положення стулки відносно рами, вже після установки. Наприклад, через рік або два, колу через усадки кроквяної системи з'являться щілини між рамою і стулкою, все можна виправити без демонтажу вікна. У нас можна купити пластикові мансардні вікна Рото в наступних серіях:

  1. Roto Designo R4 і Designo R4 WD — це доступні за ціною класичні моделі з центральною віссю повороту, зроблені на профілях Rehau. Відмінність серії з індексом WD - це встановлений з заводу контур утеплення (термоблок WD), який дозволяє економити до + 15% тепла в порівнянні з аналогічною моделлю без WD блоку. Ціна пластикового мансардного вікна з термоблоком WD вища, але завдяки високому енергозбереженню окупитися в перші ж кілька сезонів. Також можна замовити вікна з дистанційним приводом на базі цієї серії Roto Designo R4 RotoTronic. На них встановлено електропривод, який дозволяє закривати і відкривати стулку з пульта дистанційного керування або кнопки. У кожного з варіантів є свої переваги. Кнопку можна встановити в стандартний підрозетник, і вона завжди на місці і не загубиться на відміну від пульта. А одним пультом можна керувати кількома вікнами. І кнопку, і пульт потрібно купити окремо, оскільки вікна сумісні з системою «розумний будинок» і можуть управлятися без неї, тоді ні пульт, ні кнопка не потрібні.
  2. Roto Designo R7 і Designo R7 WD — це серія пластикових вікон для мансарди з піднятою на 3/4 віссю відкривання. Підходять для установки низько від рівня підлоги, верхня частина стулки не опускається всередину приміщення. Термоблок WD аналогічний до попередньої серії, так же, як і коефіцієнти теплопровідності. Ціна серії пластикових вікон Roto Designo R7 трохи вище в порівнянні з R4 але і комфорт використання набагато вище. А ось можливості замовити вікно з електроприводом до цієї серії немає.
  3. Roto Designo R6 WD - пластикові вікна з центральною віссю повороту, але класом вище попередніх. Можна купити тільки з термоблоком WD. Загальний коефіцієнт теплопровідності Uw = 0,8, що набагато краще в порівнянні з попередніми серіями. Домогтися цього вдалося не тільки за рахунок термоблока WD, але і за рахунок склопакета Roto blueTec (9G) — це двокамерний склопакет, заповнений аргоном. Внутрішнє скло подвійне (триплекс). Можна замовити мансардні пластикові вікна серії Roto Designo R6 WD і з іншими типами склопакета, але цей є оптимальним для вікон преміум класу, і залишається доступним за ціною.
   Також відрізняється рукоять, вона розміщена в нижній частині стулки і виконує всі функції поворотом в певне положення; (Мікропровітрювання, відкривання, переведення в положення для миття і т.д.)
  4. Roto Designo R8 WD — це вікна преміум класу з комбінованою подвійною віссю повороту, доступні максимум опцій, та всі варіанти склопакетів, одно-та двокамерні, ціна теж найвища в класі, але якщо потрібна безкомпромісна якість, і ціна не головне питання при виборі, то воно того варте.

  Чому вигідно купити мансардні пластикові вікна через нашу компанію

  По-перше, у нас є мережа з 26 філій і складів з вікнами Рото по всій території України. Можна приїхати подивитися вживу, отримати вичерпну консультацію. Ціна пластикового мансардного вікна досить висока і поспіх при виборі зайвий.

  По-друге, у нас розвинена мережа дилерів. Серед яких є як торгуючі організації, так і будівельні, де можна замовити пластикове вікно Roto з установкою. Для того щоб купити мансардне пластикове вікно Roto не обов'язково їхати в наше представництво. Можна знайти найближчого до вас партнера компанії, і вони виконають ваше замовлення.

  На всі питання щодо наявності, цін, підобру вікон, гідроізолюючих окладів, можливості купити пластикові мансардні вікна в вашому регіоні — відповімо по телефону або в онлайн чат.