Які вікна вибрати в будинок на мансарду

У нас можна купити мансардні пластикові вікна Roto (Німеччина). Для виготовлення концерн Рото використовує ПВХ профіль REHAU, а це найкраще що є на ринку профілів для пластикових вікон.

Детальніше
Монтаж внутрішніх ролетов Roto Rollo Exclusiv

Широкий вибір матеріалів, візерунків і кольорів дозволяють підібрати відповідну тканину і підкреслити внутрішній інтер’єр мансарди. Шторку можна фіксувати в 3-х позиціях за допомогою 3-х пар гачків.

Детальніше
Монтаж зовнішніх ролетів Roto

Справжня знахідка для тих, хто хоче зберегти комфортні температурні умови в мансардному просторі - це маркізети. Даний аксесуар встановлюється на зовнішній частині мансардних вікон Roto. Він утримує до 95% сонячного світла, при збереженні необхідного рівня освітленості в приміщеннях. Їх використання можливе як при закритих, так і відкритих вікнах, а керування за допомогою настінного вимикача або пульта дистанційного керування забезпечить найвищий комфорт для власника!

Детальніше
Монтаж мансардного вікна Roto Q 4H

Мансардне вікно Roto Q 4H має простий монтаж, що значно прискорює та полегшує його встановлення. Кожен звуковий «klik» – означає вірно віконаний етап монтажу мансардного вікна.

Детальніше