Де купити

Де купити мансардні вікна

Мансардне вікно —  це красива, практична хоч технічно складна система, яка значно перевершує звичайні вікна. Адже на нього впливають різні погодні фактори: дощ, град, вітер, падіння гілок з довколишніх дерев потрапляють прямо на скло. Це означає що по міцності мансардне вікно не повинно поступатися основному покрівельному покриттю, а сама конструкція повинна бути надійною і герметичною.

Виникає питання, де купити надійне мансардне вікно, яке буде якісно служити вам довгі роки.

Переваги та недоліки мансардних вікон

Перш ніж перейти до розділу покупки розберемо кілька нюансів та підводних каменів, на які потрібно звернути увагу.

Почнемо з питання навіщо.

Мансардне вікно це відмінне рішення для отримання додаткової житлової площі всередині вашого будинку за рахунок забезпечення простору необхідною кількістю природного світла. Часто на мансардах влаштовують майстерні або художні студії. Тоді здатність вікна під кутом - давати до 45% більше денного світла особливо приваблива.

Далі ми надаємо таблицю переваг та недоліків мансардних вікон в порівнянні з фасадними:

Переваги

Примітки

Дає багато світла, до 45% більше ніж фасадне встановлене на фронтоні.

Також є можливість продовжити світловий день якщо встановити вікна в протилежних скатах даху, спочатку сонце буде світити в східні або південно-східні, а потім в західні.

Широкий огляд і відчуття балкону.

Більшість мансардних вікон можна відкривати і безпечно визирати в них, милуючись пейзажем.

Склопакет мансардних вікон заповнений аргоном або  криптоном і дозволяють зберегти більше тепла

Інертний газ, яким заповнено склопакет впливає на покази теплопровідності всього вікна.

Мансардні вікна дуже міцні, витримують не тільки град, або випадкове падіння предметів, але й стійкі до злому.

Створки якісних мансардних вікон (наприклад, ROTO (Німеччина)) – мають 3-й - для дерев'яних моделей, і 5-й, найвищий клас безпеки для пластикових

В залежності від класу безпеки воно може витримати падіння вантажу на скло:

- 50 кг з висоти 45 см – 3-й клас (базовий);

- 50 кг з высоти 90 см – 5-й клас (вищий).

Рама багатьох вікон для мансарди оснащена додатковим контуром утеплення (WD блок), що спрощує монтаж і підвищує енергоефективність вікна до + 15%

Вкласти утеплювач так щоб не було проблем навіть якщо немає додаткового термоблока можна, але набагато складніше, так що заводской контур утепления – це не тільки покращення показника енергоефективності, але і знижує ймовірність виникненян помилок при монтажі

Легкість миття – через наявність в мансардних вікнах положення для миття

Забезпечено легкість та безпеку миття вікон з внутрішньої сторони.

Недоліки

Примітки

Висока ціна

Це неминуче через зовсім інший рівень технологій та якість матеріалів

Складність монтажу

Монтаж мансардного вікна нужно довіряти тільки перевіреним спеціалістам інакше не уникнути проблем аж до демонтажу і повторного встановлення

Недостатня герметичність та втрата тепла

Це теж звязано з неякісним монтажем особливо при допущенні помилок при вкладанні утеплювача. Варіант правильного й неправильного монтажу див. на иллюстрациї нижче

Де купити в Україні мансардні вікна

Почнемо з найочевиднішого. Якщо якість монтажу мансардних вікон така важлива, значить потрібно наймати професіоналів, а вони за професійними обов'язками розбираються в особливостях вікон для мансарди і зможуть підібрати і встановити конкретну модель зі збереженням всіх гарантій.

Значить перший джерело в нашому списку:

 1. Купити мансардне вікно через монтажників. У великих фірм є навіть зразки в офісі і можна отримати грамотну консультацію.
 2. Будівельні гіпермаркети. Можна відразу оглянути і придбати товар. Однак перш ніж робити покупку потрібно проконсультуватися з фахівцями і порівняти кілька пропозицій.
 3. Торгові представництва. Тут є шоуруми, каталоги, консультанти та вичерпна інформація. І найчастіше багато різновидів є в наявності. Наприклад, у компанії Евроізол є склади і представництва в усіх областях України. Крім того, можна отримати допомогу і послуги шеф монтажу від сертифікованого монтажника. Це на сьогоднішній день один з найнадійніших способів купити мансардне вікно.
 4. Замовити через інтернет. В принципі в інтернет можна знайти сайти і онлайн-магазини всіх попередніх варіантів. Але є і окремі інтернет магазини, які працюють безпосередньо з представництвами, і за рахунок того, що у них немає фізичних торгових залів, складів і великої кількості персоналу можуть запропонувати цікаву ціну.

Чи вигідно купувати мансардні вікна через монтажні організації

Взагалі це непоганий спосіб. Тільки потрібно врахувати і перевірити кілька критеріїв:

 1. Як давно існує фірма. Звичайно бригада покрівельників теж може якісно встановити мансардне вікно, сумлінно і недорого. Але якщо щось піде не так ви не зможете залучити їх до відповідальності.
 2. Підтверджений сертифікат про проходження навчання від бренду, ну або документ сертифікованого монтажника. Деякі виробники мансардних вікон дають повноцінну гарантію тільки якщо установку виконував сертифікований монтажник.

Також хорошу монтажну організацію можуть порадити на представництві або в компанії імпортера. Вони зацікавлені в тому, щоб клієнт залишився задоволений і рекомендував їхній сервіс і продукцію. Тому знайдуть кращу монтажну організацію з тих, з ким у них є дилерський договір.

Що потрібно знати, щоб купити мансардне вікно самостійно

В принципі підібрати і навіть встановити мансардне вікно можна і самостійно, якщо є хороший досвід в будівництві. Але навіть якщо будете наймати монтажників непогано самому розібратися в особливостях вибору і монтажу.

 1. Матеріал - пластик або дерево. На сьогоднішній день є великий вибір мансардних вікон як в дереві так і з ПВХ і у кожного з цих матеріалів є свої переваги. Деревина - натуральний, екологічно безпечний і пористий матеріал. А значить природним чином допомагає підтримувати вологість в кімнаті на оптимальному рівні. Але якщо вікно буде стояти у ванній, на кухні або іншому приміщенні з високою вологістю, то потрібно вибирати тільки пластик. Він не потребує обслуговування і обробки захисними розчинами. 
 2. Площа скління і розмір отвору. Щоб на вашій мансарді було достатньо світла потрібно дотримуватися нормативні рекомендації, а саме 1:10, тобто на 10 м2 площі повинно доводиться не менше 1 м2 скління. Але часто норма не виконується через відносно високу ціну вікон для мансарди. І якщо вже виходить, що площа скління менше норми, намагайтеся облаштовувати робочі або ігрові зони ближче до віконних прорізів, а в темних ділянках ставити ліжка дивани і т.д.
  Другий важливий момент співвідношення ширини мансардного вікна з кроком кроквяної системи. Набагато простіше встановити раму між кроквами, ніж обрізати одну кроквяну ногу і робити обвідний короб із брусів. Тому великою популярністю користуються вузькі (до 700 мм) і високі вікна для мансард. Якщо підрахувати витрати на монтаж, то іноді виходить вигідніше встановити два вузьких вікна на деякій відстані один від одного ніж одне велике при якому потрібно втручатися в структуру кроквяної системи. Особливо якщо потрібно виконати врізку в готовий дах. Підрахувати витрати на монтаж і порівняти їх з ціною мансардних вікон не так просто, тому краще зробити це за допомогою фахівців-покрівельників.
 3. Тип осі відкривання. Є кілька різновидів переваги і недоліки кожного в таблиці нижче.

Розташування осі відкривання

Недоліки

Переваги

Центральна вісь відкривання

надійність і хороший баланс, що важливо для великих вікон;

 

відпрацьована технологія ніяких несподіванок та сюрпризів;

 

хорошо ставити такі вікна над рабочими столом, тоді стулка точно не буде заважати

верхня частина стулки опиняється всередині кімнати, і є ризик зачепити його головою, саме тому потрібно враховувати кут нахилу даху і висоту від підлоги

 

стулка займає місце якраз по центру отвору і загороджує огляд;

Припіднята вісь на  3/4

стулка у відкритому положенні зміщена нагору та не загороджує огляд;

 

край стулки не виходить за площину рами всередину приміщення враховуючи глибину відкоса, зачепити його головою неможливо в принципі;

 

можливе тільки нижнє розташування ручки відкривання;

 

стулка все еще займає третину отвору

Верхнє або з двома осями відкривання

стулка відкривається по верхній осі, зовсім не загороджує віконний отвір, ідеально підходить для мансардних вікон, встановлених на невеликій висоті;

 

вільний, комфортний та безпечний доступ до відкритого вікна, інтенсивне провітрювання та необмежений огляд через відкрите вікно, завдячуючи куту відкривання 45 °

дорожче в порівнянні з іншими типами відкривання.

 1. Склопакет і загальний коефіцієнт теплопровідності склопакета та вікна цілком. Не дивлячись на те що навіть базовий однокамерний склопакет має хороші теплоізоляційні властивості, в залежності від вашої потреби можна підібрати склопакет з найкращими показниками. Коефіцієнт теплопровідності маркується літерою U (Вт / м2 * К), і поділяють теплопровідність вікна Uw і теплопровідність склопакета U без додаткових букв. По суті позначає скільки тепла буде втрачено з квадратного метра при різниці температур в 1 градус. Чим цей показник менше, тим краще.
  УВАГА! Показник теплопровідності вікна завжди вищий, ніж окремо склопакета. Адже значна частина тепла втрачається через стулку і зазор між рамою і стулкою. Наприклад, нормально що U склопакета = 1,1 Вт / м2 * К, а Uw вікна = 1,3-1,4 Вт / м2 * К. Тому при виборі і порівнянні продукції різних брендів стежте щоб порівнювали вікно з вікном, склопакет зі склопакетом.
  Також покращує показник енергозбереження заводський термоблок, наприклад якщо без термоблока Uw = 1,4 то з термоблоком WD Uw = 1,3 Вт / м2 * К, що допоможе помітно заощадити на опаленні.
 2. Розташування ручки вікна. Ручка вікна найчастіше розташовується на нижній частині стулки. Але це не зручно якщо, наприклад, вікно розташоване низько (до 1,2 м від рівня підлоги) і під вікном робочий стіл або диван. Тоді краще купити мансардне вікно з нижньої ручкою. У бренду ROTO це серія вікон RotoQ.
  А для установки на великій висоті та інших важкодоступних місцях є серія мансардних вікон з електроприводом (серія RotoTronic). Ось короткий перелік переваг мансардних вікон з дистанційним приводом:
  • комбінація вікна і датчика дощу закриє вікно автоматично навіть якщо нікого не буде вдома;
  • можливість встановлювати вікно на великій висоті і здійснювати управління;
  • управління можливо настінним вимикачем або пультом дистанційного керування, у обох варіантів є свої переваги.

Продаж мансардних вікон через інтернет

Як ми вже згадували багато інтернет магазинів будівельної спрямованості теж продають мансардні вікна. Вони не пропонують послуг монтажу, але часто пропонують цікаву ціну і безкоштовну доставку. Адже мансардне вікно — це великий і важкий вантаж, а найчастіше їх потрібно кілька, так що економія на доставці — це суттєвий плюс.

При цьому купувати мансардне вікно в інтернет-магазині потрібно озброївшись знаннями, а також вивчивши нюанси і переваги кожного з брендів.

Де купити мансардні вікна найвигідніше

Як би не хотілося, але тут немає однозначної відповіді. У будь-якому випадку потрібно буде підраховувати й порівнювати пропозиції.

Монтажні організації можуть запропонувати хорошу ціну, яка буде включати послугу монтажу. Представник зможе надати кращі варіанти виходячи з потреби клієнта. А інтернет магазин може запропонувати безкоштовну доставку, яка при значних габаритах і варості транспортування буде великою перевагою.

Наша рекомендація буде вивчити всі варіанти і почати з представництв або офіційного імпортера. Навіть якщо він не здійснює реалізацію напрямки роздрібному покупцеві безпосередньо, то зможе направити вас до монтажників чи до продавців у вашому регіоні.

Сподіваємося матеріал цієї статті був для вас корисний, якщо цікаві й інші матеріали по мансардних вікон читайте інші наші статті.

Пошук найближчих дилерів

Якщо налаштування Вашого браузера не дозволяють визначити Ваше місце розташування автоматично - скористайтеся ручним підбиранням дилера.


Для зв'язку з дилером назвіть номер дилера оператору колцентра:
1.1 км